ШВСМ поповнюється ще одним майстром спорту України

post-4193-1361187193

У Чернігові пройшов Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Команда з Прикарпаття на чолі з Заслуженими тренерами України М. Чабаном та І.Стечаком вибороли три призових місця і норматив майстра спорту України.

Івасюк Вероніка МСУМК утримує позицію лідера у ваговій категорії 59 кг. зайняла  І – місце показавши результат у ривку – 85 кг, поштовх – 105 кг.

Томяк Богдан МСУ  ІІІ – місце у ваговій категорії 109 кг. з результатом: ривок – 147кг. поштовх – 183кг.

Кіяшко Володимир МСУ ІІІ – місце у ваговій категорії 81 кг. результат: ривок 140кг. поштовх – 162кг.

Щавінський Володимир виконав результат МСУ у ваговій категорії 73 кг. ривок – 124кг. поштовх – 149кг.

Також залікові очки принесли Цікул Аліна та Корнієнко Віталій, посіли восьме та десяте місця.

Вітаємо новоспеченого МСУ Щавінського Володимира, чемпіонку та призерів з високим результатом.

Спортсмени представляють ШВСМ, тренуються під керівництвом Стечака Ігоря та Миколи Чабана.