Бронзова медаль з кульової стрільби

viber image

           В польському місті Білосток завершився щорічний турнір "Polish Open" з кульової стьрільби . Дані змагання з кожним роком набувають все більшої популярності у всій європі.  Цього року на турнір зїхалося понад 500 стрільців.  Традиційно в даних змаганнях приймала участь і збірна команда України .

 Представниця Івано-Франківської області, ШВСМ,  Майстер спорту України Бойчук Марта боролась за нагороди в складі нашої збірної .  

 Програму змагань відкривала нова вправа так званий "мікс" , відстань 10метрів, пневматичний пістолет, 40 пострілів виконує жінка та 40 пострілів чоловік, їхній результат сумується. Дану вправу наша вихованка виконувала разом  з представником Херсонщини Ігорем Соловєм, показавши результат 755очок, що нажаль не дозволило кваліфікуватись до фіналу, не вистачило лише трьох очок. Переможцями в даній вправі стала команда подружжя з Німеччини, (Крістіан Рейц олімпійський чемпіон Ріо).

В Другий день змагань, наша спортсменка виконували вправу ПП-2, командний старт.  Марта разом з Юлією Користильовою та Анастасією Бондарук посіли третє місце, випиредили українок господарі змагань, команда Польщі 1 та 2.

Третій день змагань – особистий старт, вправа ПП-2. спортсменка набрала 378 очок, що серед високої конкуренції дозволило кваліфікуватись до фінальної частини змагань. Марта була єдиною представницею від України у фіналі вправи ПП-2, де посіла 8 місце.

Вправи ПП-2 та Мікс  входять до програми Олімпійських Ігор.Змагання являються одним з етапів відбору до Чемпіонату Європи з пневматичної зброї 2018року.

viber image