Ярослав Яворський у фіналі ЧУ з боксу

image-97d043dbac91f7696896966470eb38fa4f9e60444d938cd7a20d3aa1be5b8a03-V

Спортивний комплекс "Нокаут" на вінничині вирував боксерськими поєдинками протягом чотирьох днів . Понад 200 учасників з 23 обласних центрів були представлені на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. У десяти вагових категоріях спортсмени боролися за титул чемпіона та призера.

Івано-Франківську область представляв вихованець школи вищої спортивної майстерності Яворський Ярослав.

Наш земляк у першому поєдинку переміг суперника з Житомира, де другий поєдинок довелося перемагати харківчанина Чаруту Нікіту.

У фіналі Яворський поступився Фатичу Максиму з Миколаїва посівши другу сходинку у ваговій категорії 52 кг.

Дирекція школи вітає срібного призера ЧУ з боксу серед чоловіків Ярослава Яворського з зайнятим місцем у турнірній таблиці українського боксу.